Zoals de meesten van jullie allemaal wel weten hebben wij afgelopen april afscheid genomen van Gerben als onze voorzitter. Hij heeft de afgelopen zeven jaar met veel verdienste leiding gegeven aan onze vereniging.  Dit betekend wel dat we nu, helaas nog zonder succes, een nieuwe voorzitter aan het zoeken zijn.

Via deze weg wil ik nogmaals een oproep doen en jullie vragen om met ons te mee denken. Weet of ben jij een lid, of een ouder van een lid, die graag een nieuwe uitdaging aangaat en onze mooie vereniging wil helpen laten groeien, laat het me dan weten.

Wat houdt het voorzitterschap hoofdzakelijk in:

  • Het leiden van bestuursvergaderingen
  • Het leiden van de ALV
  • Contact leggen en behouden binnen en buiten onze vereniging
  • Fungeren als contactpersoon voor een aantal commissies
  • Leden enthousiasmeren om wat voor de vereniging te betekenen
  • Ontplooien van nieuwe initiatieven

Vragen en suggesties zijn zeer welkom.

Alvast bedankt,

Gertjan Wessels
Secretaris